Služby

Naša predajňa neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadovaný sortiment. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní. Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

Dovoz ZDARMA

Schopnosť reagovať na požiadavky a potreby zákazníkov sú v oblasti obchodovania rozhodujúce. My sa orientujeme nielen na samotný predaj výrobkov zo sortimentu označovaného ako ´´BIELA TECHNIKA´´, ale hlavne dbáme o to, aby s našimi službami bol spokojný zákazník.

Dovoz nového spotrebiča a odvoz starého spotrebiča je samozrejmosťou!

SKYLINK

V našej predajni môžete uhrádzať poplatky za satelitnú televíziu SKYLINK

Predaj na splátky

Ponúkame prefinancovanie spotrebičov prostredníctvom spoločností HOME CREDIT a QUATRO

Montáž

Montáž u nás zakúpených spotrebičov

Tovar na objednávku

Chcete kúpiť produkt, ktorý ale nenachádzate v našom sortimente? Našli ste ten výrobok, čo presne zodpovedá Vašim predstavám v katalógu alebo na internetových stránkach? Žiadny problém! Požadovaný kus pre Vás objednáme. To isté platí o výrobkoch, ktoré nie sú momentálne na sklade. Všetko je otázkou dohody, ak prejavíte akékoľvek želanie, my sa Vám pokúsime za každých okolností vyhovieť. Tým sa snažíme uspokojiť požiadavky zákazníka a veríme, že od nás bude vždy odchádzať spokojný.

Odvoz starých elektrospotrebičov.

Demontujeme, naložíme odvezieme staré elektrospotrebiče.

Napíšte nám