Vstavaná rúra Gorenje BO735E20BG-M čierna

Vypredané

kod 814

Vstavaná rúra Gorenje BO735E20BG-M čierna

Vstavaná rúra Gorenje BO735E20BG-M nájde svoje uplatnenie v každej modernej domácnosti. Pýši sa XXL objemom s veľkosťou 71 litrov a umožňuje pečenie až na 5 úrovniach súčasne. Najmodernejšie technológie doplňuje prehľadný komunikačný displej IconLed s dotykovými tlačidlami. Pečúca rúra sa radí do energetickej triedy A, a preto sľubuje prevádzku nenáročnú na spotrebu elektrickej energie.

Užitočné a moderné technológie

Pečúca rúra vás na prvý pohľad zaujme svojím tvarom HomeMade Plus, ktorý napodobuje tradičné pece na drevo. Vďaka tomu tu dochádza k rovnomernej cirkulácii horúceho vzduchu a precíznemu prepečeniu všetkých vašich pokrmov. Oceníte tiež technológiu GentleClose, ktorá zaisťuje ľahké a tiché dovieranie dvierok. Systém DynamiCooling+ sa postará o inteligentné chladenie a s funkciou AquaClean si nebudete musieť robiť starosti s čistením rúry.

Kľúčové vlastnosti:

  • Tvar HomeMade Plus napodobňujúci tradičné pece na drevo
  • Odolný povrch SilverMatte
  • Úsporná prevádzka: rúra sa radí do energetickej triedy A
  • Objem 71 litrov, možnosť pečenia až na 5 úrovniach súčasne
  • Funkcia AquaClean pre jednoduché čistenie
  • Technológia DynamiCooling+ pre efektívne chladenie

Oválny tvar rúry

Rúra sa pýši špeciálnym oválnym tvarom, ktorý napodobňuje tradičné pece na drevo. Vďaka tomu je zaistená optimálna cirkulácia vzduchu okolo pečeného jedla, ktoré je jemné a šťavnaté zvnútra a úžasne chrumkavé zvonka. Použitá dynamika prúdenia vzduchu poskytuje vynikajúce podmienky pre pečenie na jednej i viacerých úrovniach súčasne.

Jednoduché a pohodlné čistenie

Spotrebič disponuje funkciou AquaClean, vďaka ktorej je čistenie vnútorného priestoru otázkou chvíľky. Stačí len naliať pol litra vody do pekáča, spustiť túto funkciu a následne len počkať, až sa mastnota a zapečené škvrny zmäkčí. Potom ich jednoducho zotrite utierkou.

Tiché zatváranie dvierok

Dvierka rúry sú vybavené technológiou GentleClose, ktorá sa postará o mimoriadne ľahké a tiché zatváranie dvierok. Stačí sa ich len ľahko dotknúť a dvierka sa ticho zatvoria.

Odolný a hladký povrch

Výrobca vsadil na vysoko odolný a pevný materiál SilverMatte, ktorý bez problémov znesie aj extrémne teplo pri pyrolytickom čistení. Rúra odolá aj mikrovlnám a horúcej pare. Vďaka trojnásobnému náteru interiéru je zaistená perfektná tepelná reflexia a dodatočná izolácia.

Mimoriadne veľký priestor

Rúra ponúka celkový objem 71 l, a preto horúci vzduch môže cirkulovať v dostatočne veľkom priestore. Vďaka tomu môžete bez problémov piecť až na 5 úrovniach súčasne. Do spotrebiča sa navyše zmestí plech so šírkou 46 cm.

Premyslený systém chladenia

Použitý systém DynamiCooling+ efektívne ochladzuje exteriér rúry, a tým zabraňuje možnému poškodeniu, ktoré by bolo spôsobené vysokými teplotami. Keď ukončíte pečenie, zabudovaný tepelný snímač začne ochladzovať vonkajší povrch rúry, kým teplota neklesne pod 60 °C.

Funkcia PerfectGrill

Rúra na pečenie disponuje väčším a menším vykurovacím telesom, pričom väčšie je umiestnené vnútri menšieho. Toto inteligentné rozmiestnenie umožňuje optimálne rozloženie tepla a ponúka výborné výsledky pečenia. Jedlo má chrumkavú kôrku a zároveň zostáva šťavnaté vnútri.

250,00 €