Rowenta TN1600F0 zastrihávač vlasov

Vypredané

kod 492

Popis produktu

Pokiaľ hľadáte zastrihávač vlasov, ktorý dodá vášmu účesu perfektný vzhľad za každých okolností, potom sa pre vás môže stať perfektnou voľbou zastrihávač vlasov Rowenta TN1600F0, ktorý je špeciálne vytvorený pre stabilný výkon. Ide o výrobok, ktorý disponuje užitočnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom jeho použití.

Základné vlastnosti

Zastrihávač vlasov je poháňaný AC motorom, ktorý zaisťuje jeho stabilné využitie bez kolísania a maximálne využitie získanej energie. Zastrihávač je zároveň extra odolný, tichý a, samozrejme, aj výkonný. Na jednoduché používanie disponuje vhodným ergonomickým tvarom a dlhou napájacou šnúrou v dĺžke 1,8 m. Šírka čepele zastrihávača Rowenta je 42 mm. Vzhľadom k jeho nízkej hmotnosti je vhodný aj na cestovanie. Zastrihávač je napájaný elektrickou energiou.

Nadstavce na perfektne vytvorený účes

Zastrihávač vlasov Rowenta TN1600F0 v balení obsahuje 4 základné nadstavce na voľbu výslednej dĺžky účesu a to 3 mm, 6 mm, 9 mm a 13 mm. Môžete si tak jednoducho zvoliť tú najvhodnejšiu veľkosť nadstavca, ktorú práve potrebujete. Výmena nadstavcov je jednoduchá a rýchla. Ďalej nechýbajú ani 4 mikro nadstavce, ktoré sú ovládané špeciálnou páčkou, vo veľkosti 0,5 mm, 1 mm, 2 mm a 2,5 mm, vďaka ktorým je možné účes ľahko doupraviť. Vďaka unikátne spracovanej čepeli z nerezovej ocele si zastrihávač poradí so všetkými typmi vlasov.

Vždy pripravený.

Jednoduché a rýchle použitie

Nový zostrih si zvládnete vytvoriť sami a to počas pomerne krátkej chvíle. Vďaka stabilnému výkonu sú vlasy zastrihávané rovnomerne. Ergonomický tvar zaistí pohodlné používanie. Stačí preto len pár ťahov a máte hotovo. Zastrihávač vlasov Rowenta TN1600F0 je vhodný pre rôzne typy vlasov i ich dĺžku.

Perfektný účes ľahko a rýchlo jedným pohybom bez ohľadu na hustotu vlasov

AC motor (230 V) zabezpečuje prevod 100% výkonu bez kolísania pre rovnomerné výsledky, maximálnu účinnosť a dlhšiu životnosť * (* v porovnaní s DC motorom)

Profesionálne dlhotrvajúci kvalitu poskytuje vysoko kvalitné čepeľ z nerezovej ocele

Unikátny čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom

Extra odolný a tichý

Šírka čepele 42 mm 4 hrebeňové nástavce (3 mm-6 mm-9 mm-13 mm)

Ďalšie 4 mikro nastavenie pomocou páčky (0,5 mm - 1 mm - 2 mm - 2,5 mm) pre precíznu dokončenie strihu

Sieťové použitie

Vylepšený ergonomický tvar

Veľmi dlhá prívodná šnúra 1,8 m

22,90 €