Electrolux ESF 5555LOW

Vypredané

kod 6706

30-minútový rýchly program na rýchle umytie riadu
S rýchlym programom môžete umyť zopár kusov najšpinavšieho riadu už za 30 minút. Ak je riad čerstvo znečistený, dôkladne umyje aj štandardne veľkú dávku. Rýchly program je vynikajúci na rýchle umytie riadu medzi dvomi chodmi pri väčšej hostine.
Riad čistý a pripravený za polovičný čas
Pohodlná funkcia Time Manager vám umožňuje skrátiť trvanie cyklu na polovicu, takže bude riad pripravený na použitie kedykoľvek ho budete potrebovať. Ideálne, keď máte hostí.
Prirodzene inšpirované sušenie
Naša nová technológia AirDry využíva na ukončenie sušenia prirodzené prúdenie vzduchu. V poslednej fáze cyklu otvorí dvierka o 10 cm, až kým nie ste pripravení vybrať riad. Prirodzený spôsob, ako získať maximum zo sušenia, pri efektívnom znížení vašich nákladov na energiu.
Umývačka, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám
Inteligentná funkcia AutoFlex optimalizuje spotrebu vody a energie tak, že prispôsobuje množstvo vody a jej teplotu podľa aktuálneho množstva riadu a stupňa jeho znečistenia.
Umyte naraz až 13 celých súprav riadu
Nastaviteľné koše a stojany tejto umývačky, vrátane špeciálnych držiakov na pivové poháre a držiaka na dlhé nože, umožňujú flexibilne naložiť až 13 súprav riadu.
Mäkko podopreté
Aby ste predišli prevrhnutiu hrnčekov a pohárov a aby sa nerozbili pri vzájomnom dotyku, je vrchný kôš vybavený mäkkými gumenými hrotmi.
Kľúčové špecifikácie
Inštalácia: Voľne stojací spotrebič
Rozmery VxŠxH (mm): 850x600x625
Energetická trieda: A+++
Dimensions_Dishwasher_FSBU_DK: 0-0x0x0
Programy: AutoFlex 45°-70°, Eko 50°C, šetrný na sklo 45°, intenzívny 70°C, QuickPlus 60°C, oplachnutie
Počet štandadných súprav riadu: 13
Dĺžka kábla (m): 1.5

449,00 €