Electrolux EJ 2802 AOW2

Vypredané

kod 6570

Chladnička kombi ELECTROLUX EJ2802AOW2
Voľne stojaca chladnička s mrazničkou ELECTROLUX EJ2802AOW2 spája vynikajúci výkon s nízkou ročnou spotrebou len 198 kW/h v energetickej účinnosti A++. Čistý objem chladničky je 215 l a mrazničky 50 l. Je vybavená 3 sklenenými poličkami s lištou plnej šírky, 1 priehľadnou plastovou zásuvkou, pričom väčší priestor získate s technológiou SpacePlus® a v mrazničke má 1 drôtenú poličku. Má možnosť zameniteľného zavesenia dverí aj automatické odmrazovanie chladiacej časti. Praktický dizajn chladničky s mrazničkou ELECTROLUX EJ2802AOW2 je doplnený klasickou povrchovou úpravou bielej farby.
Mimoriadne nízka hlučnosť
Napriek svojmu úctyhodnému mraziacemu výkonu je kombinovaná chladnička ELECTROLUX EJ2802AOW2 mimoriadne tichá. Jej max. hlučnosť dosahuje iba 40 dB, takže ju nebudete takmer vôbec počuť. Už žiadne nepríjemné zvuky a nadmerný hluk, len nerušená atmosféra vo vašej kuchyni.
Funkcia automatického odmrazovania chladiacej časti
Ručné odmrazovanie chladničky? Už nikdy viac! Jedinečná kombinovaná chladnička ELECTROLUX EJ2802AOW2 vás od namáhavého ručného odmrazovania raz a navždy ušetrí. Vyniká totiž užitočnou funkciou automatického odmrazovania, ktorá vám ušetrí množstvo námahy a času. Ten odteraz môžete využiť na príjemnejšie činnosti či na chvíle strávené s priateľmi a rodinou.
Úsporná energetická trieda A++
Už i pri skladovaní a chladení potravín môžete výrazne ušetriť na nákladoch za energie. Kombinovaná chladnička ELECTROLUX EJ2802AOW2 sa radí do úspornej energetickej triedy A++, vďaka ktorej budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Okrem toho že táto úsporná energetická trieda šetrí vašu peňaženku, pozitívne prispieva i šetreniu životného prostredia. Vyskúšajte ju a zaiste pocítite ten rozdiel.
Technické parametre
Dvojdverová chladnička s mrazničkou hore
Energetická trieda A++
Denná spotreba el. energie (kWh) 0.542
Ročná spotreba energie (kWh) 198
Hrubý objem chladničky (l) 220
Čistý objem chladničky (l) 215
Počet kompresorov 1
Hrubý objem mrazničky (l) 50
Kapacita zmrazovania (kg/24h) 3
Akumulačná doba (h) 20
Úroveň hluku (dB(A)) 40
Príkon (W) 125
Automatické odmrazovanie chladiacej časti
Osvetlenie mrazničky
Poličky chladničky: 3 plnej šírky, sklenené s lištou
Poličky mrazničky: 1, drôtené
Zásuvky chladničky: 1 plnej šírky, priehľadný plast
Zavesenie dverí: vpravo - zameniteľné
Nožičky: nastaviteľné
Ovládanie mechanické
Odmrazovanie mrazničky manuálne
Klimatická trieda SN-N-ST-T
Rozmery a inštalácia
Výška (mm) 1590
Šírka (mm) 545
Hĺbka (mm) 604
Čistý objem mrazničky (l) 50
Čistá hmotnosť (kg) 46.95

349,00 €