Chladnička LG GBP62PZNBC

kod 273

Chladnička LG GBP62PZNBC

Popis produktu
Chladnička LG GBP62PZNBC v elegantnom modernom dizajne v sebe snúbi tichý a výkonný invertorový kompresor a špeciálnu technológiu, ktoré sa starajú o maximálnu čerstvosť potravín. Môže sa pochváliť prepracovaným chladením prednej časti DoorCooling, funkciou Total No Frost proti vzniku námrazy aj špeciálnou zásuvkou FRESHConverter, ktorá sa postará o optimalizovanú starostlivosť o ryby, mäso alebo zeleninu.
Chladnička má moderný elegantný vzhľad a pritom nezaberá veľa miesta. Aby dobre zapadla do každej kuchyne, umožňuje výber smeru otvárania dverí.
Invertorový lineárny kompresor zaisťuje nízku hlučnosť a pritom vysoký výkon. Dokáže tak udržať v chladničke stálu teplotu a postarať sa o čerstvosť potravín.
Výhodou je špeciálna zásuvka FRESHConverter. Tá umožňuje nastavenie optimálnej teploty podľa typu potravín, takže zaistí ideálne podmienky pre skladovanie rýb, mäsa alebo zeleniny.
Funkcia DoorCooling sa pomocou špeciálnych prieduchov v prednej časti chladničky stará o maximálne stálu teplotu. Potraviny tak zostávajú dlhšie čerstvé, voňavé, lahodné, chrumkavé a esteticky lákavé.
Veľkým kladom je funkcia Total No Frost, ktorá slúži ako prevencia vzniku námrazy. Vďaka expresnému chladeniu a mrazeniu je možné sa rýchlo dostať na požadovanú teplotu.
Zásluhou funkcie Zero Clearance nie je potreba dvere chladničky otvárať viac než do pravého uhla. Je ju tak možné postaviť blízko ďalšieho nábytku bez toho, aby unikal chladný vzduch.
Hlavné charakteristiky
Výrobca LG
Spôsob umiestnenia voľne stojace
Farba strieborné
Počet kompresorov 1 ks
Hlučnosť 35 dB
Zameniteľné otváranie dvierok áno
Mraznička áno
Klimatická trieda SN-T
Prevedenie kombinované
Retro nie
Energetické údaje Objem
Čistý objem chladničky 277 l
Hrubý objem chladničky 419 l
Rozmery
Výška 203 cm
Šírka 59.5 cm
Hĺbka 67.5 cm
Hmotnosť 86 kg
Hmotnosť pri preprave 90 kg
Úložné priestory
Počet políc chladničky 3 ks
Prehriadka na vajíčka áno
Police - materiál tvrdené sklo
Držiak na fľaše nie
Výbava a ovládanie
No frost áno
Displej áno
Varovný signál chladničky áno
Varovný signál mrazničky áno
Oddelená regulácia áno
Prázdninový režim áno
Výrobník ľadu nie
Mrazák
Čístý objem mrazničky 107 l
Umiestnenie mrazničky dole
Počet zásuviek mrazničky 3 ks
Mraziaca kapacita 10 kg/24 hod.

879,00 €