Mraznička Gorenje F39EPW4

Mraznička Gorenje F39EPW4

kod 13011

Skriňová mraznička Gorenje F39EPW4 disponuje 61 litrovým objemom. Zaradená je do energetickej triedy E a ročná spotreba je 156 kWh. Za 24 hodín zmrazí 3 kg potravín. Vnútro je vybavené nádobou na ľad, 2 zásuvkami a jednou vyklápacou poličkou. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 8 hodín.
Gorenje F39EPW4
Skriňová mraznička Gorenje F39EPW4 je vhodná pre menšie domácnosti, prípadne na chaty, alebo miesta kde je nedostatok priestoru. Napriek tomu však uskladní mnoho potravín v 61 litrovom skladovacom priestore. Ten tvoria 2 priehľadné plastové zásuvky + 1 vyklápacia polička a nádobka na ľad. V nádobe na ľad si jednoducho vyrobíte ľadové kocky do obľúbených chladených nápojov. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 38 dB, takže vás zaručene nebude rušiť ani nadmerným hlukom.
Vlastnosti
Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 3 kg surovín, čo je veľkým plusom výrobku. V prípade výpadku elektrické prúdu uchová vaše potraviny čerstvé až 8 hodín. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Ovládanie je mechanické.

259,00 €