chladnička s mrazničkou Zanussi ZTAN14FW0

kod 739

Kombinovaná chladnička Zanussi ZTAN14FW0 s mrazničkou umiestnenou hore v bielom prevedení. K dispozícii je úžitkový objem, z ktorého má chladiaca časť 91 litrov a mraziaca časť 29 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 2 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Akumulačná doba pri poruche alebo výpadku prúdu je 19 hodín. Klimatická trieda je SN-ST a úroveň hluku nepresiahne 39 dB. LED osvetlenie rovnomerne osvetlí priestor chladiacej časti.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Zanussi ZTAN14FW0 disponuje vnútorným objemom 91 litrov. Vo vnútri sa nachádzajú 3 sklenené poličky. Na odkladanie ovocia a zeleniny poslúži veľká priehľadná plastová zásuvka. Vo dverách nájdete taktiež 3 poličky, ktoré sú vyrobene z plastu. Využiť ich môžete na odloženie napríklad fliaš, mlieka, vajíčok a kopec iných vecí. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB, takže vás nebude rušiť ani nadmerným hlukom.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka vnútornému bočnému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Nastavenie teploty je jednoduché vďaka elektronickému ovládaniu.

Mraziaca časť

Nad chladničkou sa nachádza mraznička, ktorá vám poskytne dostatok priestoru na zmrazenie vaších potravín. Ponúka kapacitu 29 litrov a je vybavená jednou sklenenou poličkou. Pri náhodnej poruche je akumulačná doba až 19 hodín, takže sa nemusíte obávať že by sa vám potraviny skazili. Mraziaca kapacita je 2 kg za 24 hodín.

  • Šírka: 48,1 cm
  • Výška: 118,2 cm
  • Hĺbka: 49 cm
  • Dvojokruhový NoFrost: Nie
249,00 €